800 дітей отримали «рюкзачки милосердя» та помолилися перед навчанням у Києво-Печерській Лаврі (+відео)

30 серпня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулась щорічна благодійна акція «Рюкзачок Милосердя», організована Місією «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань». Молебень перед навчальним роком для дітей та їх батьків звершив ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Після завершення святкового молебню ректор Київських духовних шкіл звернувся до присутніх батьків та дітей.

«Ми розуміємо, що зібрати дитину до школи в наші часи – нелегке завдання, а в якихось випадках майже неможливе. Тому Українська Православна Церква допомагає всім тим, хто потребує і бажає цієї допомоги, — сказав єпископ Сильвестр. — Дай Боже, щоб сьогоднішній день, в який ми готуємо наших дітей до школи, був днем благословіння і днем радості. Оскільки найголовніше, що в наші часи кожна людина повинна отримати й відчути, що вона не одна, що завжди є ті, хто допоможуть. Хай благословіння Господнє перебуває на батьках, на дітях, на вчителях».

Після чого єпископ Білогородський Сильвестр окропив святою водою присутніх та вручив дітям рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

Мета акції, яку щороку проводить Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань, — надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним родинам, та разом зібрати дітей до школи. Минулого року допомогу в рамках акції отримали майже 70 сімей для близько 100 дітей.

Голова Місії «Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань» протоієрей Сергій Екшиян звернув увагу, що в основному за допомогою звертаються багатодітні сім’ї, яким у Соціальному відділу надають постійну підтримку, у тому числі продуктовими наборами.

«Ми бачимо, що життя ускладнюється і предмети, продукти першої необхідності дорожчають, а зарплати у людей залишаються незмінними. Середня ціна одного рюкзачка це 1000-1200 грн. Сума чимала, особливо коли кілька дітей, — розповів Голова Соціального відділу. — Тому у цьому році у нас в рази більше звернень — майже 400 прохань для 900 дітей. 800 рюкзачків ми сьогодні роздамо, та постараємося усім тим, хто звернувся, допомогти найближчим часом».

Протоієрей Сергій Екшиян подякував небайдужим людям, які допомогли у проведені цієї акції: «Допомагали нам багато людей приватними пожертвуваннями. Ми всім їм вдячні. Особлива подяка фонду “Покров” і Вадиму Новинському, які кожного разу нас підтримують в наших акціях».

«Наша Церква — це всі ми — це велика сім’я. Є в родині люди, які більше потребують, а є які можуть допомогти. Звичайно ж акція проводиться і для того, щоб кожна людина могла взяти в ній участь. Це може бути невеличкий внесок, але це участь у великій справі, а також вдячність від всіх тих людей, дітей, які отримали цю допомогу», — підсумував отець Сергій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *