Діти з Рівненщини та інших куточків України взяли участь у православному форумі в Польщі

З 13 по 20 лютого 2023 року у місті Янів Підляський Люблінського воєводства Польщі відбувався юнацько-православний форум, який ініціювала Польська Автокефальна Православна Церква. У заході взяли участь православні діти з різних куточків України. Від Рівненської єпархії учасниками стали діти недільної школи при Воскресенському кафедральному соборі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Рівненської єпархії.

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Пимена від Рівненської єпархії на форум поїхали учасники недільної школи при Воскресенському кафедральному соборі Рівного зі своїм наставником протоієреєм Андрієм Бобриком.

Організатори назвали метою заходу – поглибити знання Біблії, залучаючи молодь до активних ігор та обговорень, а також морально-психологічні аспекти: відволікти дітей від війни, розрадити, корисно провести час з однолітками.

“Українські діти дякують православним волонтерам Польщі, які гостинно зустрічали та організували не лише форум, а й хорошу програму дозвілля”,  – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *