До Дня святого Миколая відбувся святковий концерт Недільних шкіл з Києва та області

У день пам’яті святителя і чудотворця Миколая, 19 грудня 2021 року, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, в актовій залі Національної історичної бібліотеки України на території верхньої частини Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся святковий концерт за участі вихованців Недільних шкіл. Зокрема, участь у заході взяли вихованці Недільної школи, що діє при Київських духовних школах, Недільної школи, що діє при храмі святих Бориса і Гліба м. Вишгород Київської області та Недільної школи, що діє при столичному храмі на честь Собору славних і всехвальних 12 апостолів на чолі з керівником Аллою Медвецькою.

Відкриваючи святковий концерт до присутніх, серед яких була малеча зі своїми батьками не тільки з Києва, але й з області, куратор Недільної школи при КДАіС архімандрит Маркел (Павук) привітав усіх зі днем святого Миколая і закликав Боже благословення.

Далі, відповідно до програми, для присутніх виступили вихованці Недільних шкіл розповідали вірші, співали пісні про святого Миколая та поставили виставу «Попелюшка».

Після завершення концерту отець Маркел передав усім учасникам солодкі подарунки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *