Київські духовні школи спільно з Рівненською єпархією розпочали проект дистанційної освіти для мирян

18 лютого 2022 року, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Київська духовна академія і семінарія спільно з Рівненською єпархією Української Православної Церкви розпочали спільний проект дистанційної освіти для мирян. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії.

Метою проекту є підготовка фахівців серед мирян Рівненської єпархії для допомоги священникам на парафіях у духовно-просвітницькій роботі зі школою, молоддю та сім’ями.

Навчання охоплюватиме чотири напрямки: а) Богослов’я, б) «Православна сімейна педагогіка та психологія», в) «Православна педагогіка», г) «Робота з молодіжною групою на приході».

Навчання проводитиметься в дистанційній формі, а сесії відбуватимуться очно, двічі на півріччя на базі Городоцького Миколаївського жіночого монастиря Рівненської єпархії. Викладачі – зі складу викладацької корпорації КДАіС та інших навчальних закладів України. Запланована тривалість навчання – 4 семестри або 2 роки.

Перед початком навчання до слухачів, яких було набрано 60 осіб, звернувся зі словом єпископ Рівненський і Острозький Пимен. Перед слухачами виступили також: викладач КДАіС професор протоієрей Миколай Данилевич та відповідальний за цей освітній проект від Рівненської єпархії протоієрей Олександр Жук. На установчій зустрічі також були присутні вихованці Духовного училища регентів-псаломщиків при Городоцькому монастирі.

Після завершення першого півріччя навчання та підбиття проміжкових підсумків може бути прийняте рішення щодо розширення цього освітнього проекту та залучення до нього мирян з інших єпархій Української Православної Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *