Митрополит Феодосій освятив новий шкільний автобус для Черкаської православної гімназії

26 грудня, після закінчення Божественної літургії в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій здійснив освячення ще одного новопридбаного шкільного автобуса для потреб Першої Черкаської православної гімназії ім.прп.Сергія Радонежського.

Це вже другий автобус, який щодня доставлятиме учнів та викладачів до гімназії, розташованої у передмісті обласного центру.

Черкаська православна гімназія створена та діє з благословення керуючого Черкаською єпархією митрополита Феодосія, стараннями активних прихожан храмів Черкаського району та православних освітян.

Окрім шкільних предметів у програмі викладається Закон Божий, житія святих та ази церковнослов’янської мови. Духовно опікується школою духовенство Черкаського благочиння. Навчальна база гімназії знаходиться у передмісті Черкас, у с.Думанці, де діти не лише навчаються, а й мають можливість познайомитись із мальовничою природою Черкащини та тваринним світом українського села.

У майбутньому основний навчальний корпус гімназії планується облаштувати в самому обласному центрі при кафедральному Архангело-Михайлівському соборі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *