Перша Всеукраїнська науково-практична конференція “Організація та діяльність загальноосвітньої школи” (+ВІДЕО)

11 та 12 січня 2022 року, у Харківському ліцеї “Лєствіца” відбулася Перша Всеукраїнська науково-практична конференція “Організація та діяльність загальноосвітньої школи”, присвячена 15-ти річчю діяльності ліцею.

 

Роботу конференції відкрив та очолив засновник та директор ліцею протоієрей Федір Миколаєнко. На Пленарному засіданні, в актовому залі ліцею, він окреслив основні віхи створення та розвитку навчального закладу. Після цього з доповіддю про основні засади роботи, особливості та традиції життя ліцею виступила завуч з навчально-виховної роботи Байстрюченко Світлана Григорівна.

Далі відбулася презентація навчальних закладів, які використовують релігійний компонент у своїй діяльності з різних міст України, зокрема Києва, Дніпра, Черкас, Нікополя.

Потім робота конференції проходила в рамках Практичного блоку, під час якого учасники могли обмінятися досвідом проведення занять, предметно обговорити труднощі, з якими стикається педагог, отримати відповіді на запитання.

Практичний блок складався з 12 секцій, які тематично торкалися всіх сфер діяльності навчального закладу.

У рамках практичної частини, для всіх учасників було проведено презентацію проекту Православного навчально-виховного центру для дітей з незаможних сімей, створенням якого займається Києво-Печерська Лавра; діяльність Київського дитячого садка Trinity kids, а також проект школи Trinity school, що готується.

Після обіду, в актовому залі ліцею, було проведено Рефлексивний блок, під час якого кожен із учасників отримав можливість висловити свої думки, враження та побажання від проведеної конференції. Більшість учасників конференції висловили бажання частіше проводити подібні заходи заради більш тісної співпраці та обміну досвідом. Прозвучало багато теплих слів подяки в адресу директора ліцею отця Федора, а також вітання з 15-річчям створення ліцею.

Перед закриттям конференції хор учнів привітав усіх присутніх із РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, виконавши кілька колядок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *