Перший заступник Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України

22 лютого 2023 року відбулось засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України. З благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ митрополита Полтавського і Миргородського Филипа у засіданні взяли участь Перший заступник Голови відділу архієпископ Новосанжарський Веніамін та співробітник відділу священник Георгій Оніпко. Через воєнний стан засідання відбувалось у дистанційному форматі.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

  1. Обговорення питань подальшої роботи Громадської ради та затвердження плану діяльності Громадської ради на 2023 рік.
  2. Затвердження кандидатур до складу Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання.
  3. Про відзначення відзнаками МОН і Громадської ради.
  4. Різне.

Засідання Громадської ради розпочав її Голова Марущенко В.С., який виставив на голосування проект плану діяльності Громадської ради на 2023 рік. Після затвердження плану діяльності Громадської ради на 2023 рік її члени перейшли до розгляду другого питання порядку денного. Заступник Голови Громадської ради Решетніков Ю.Є. ознайомив присутніх із переліком осіб від церков та релігійних організацій які були подані для включення до складу Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання. Пан Решетніков зазначив, що очікується подання осіб для включення до складу комісії від Української Православної Церкви та Української Греко-Католицької Церкви. Члени Громадської ради під час свого голосування затвердили вже наявний перелік поданих осіб.

Під час розгляду третього питання порядку денного присутні затвердили перелік осіб для відзначення їх відзнаками МОН і Громадської ради. До відзначення була подана Рогова Олена Георгіївна, кандидат філософських наук, професор кафедри філософії освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка є одним з авторів розробників комплекту навчальних та методичних праць з навчального курсу «Біблійна історія та християнська етика». Також у зв’язку з ювілейними датами від дня народження члени Громадської ради вирішили звернутися до Міністерства освіти і науки України щодо нагородження міністерськими відзнаками Голови Громадської ради Марущенка В.С. та його заступника Решетнікова Ю.Є..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *