«Православна психологія і психотерапія в пастирській практиці»

17 вересня 2020 року, з благословення ректора Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Полтавській місіонерській духовній семінарії було проведено практичний семінар на тему: «Православна психологія і психотерапія в пастирській практиці». Семінар провів психолог, психотерапевт, завідувач кафедри психології та антропології Дніпровського медичного інституту народної медицини, настоятель храму преподобного Агапіта Печерського при 6-ій міській клінічній лікарні Дніпра, керівник відділу катехізації та місіонерства Дніпропетровської єпархії УПЦ – протоієрей Тарасій Марченко.

Отець Тарасій відомий православний психолог та психотерапевт. Завдяки йому в соціальній мережі Telegram з’явився чат психологічної онлайн-підтримки для тих, хто відчуває страх і тривогу за майбутнє.

Зокрема, лектор розкрив поняття «православна психологія і психотерапія» та вказав на її завдання та цілі, провів паралелі відмінностей від світської психології, навів приклади етапів психотерапевтичного процесу та закликав студентів до проходження онлайн-курсів підготовки православних психологів.

Також отець Тарасій дав відповіді на питання студентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *