Семінаристи та віцеректор ПМДС відвідали КЄС

25 лютого 2021 року, з благословення ректора Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та на запрошення ректора Івана Володимировича Овчаренка, в рамках вивчення предметів Порівняльне богослов’я та Християнські деномінації група студентів нашої Духовної школи, на чолі з віцеректором Преосвященнішим єпископом Новосанжарським Веніаміном, відвідали Кременчуцьку євангельську семінарію християн-баптистів (КЄС).

Освітня мета – дати можливість студентам-протестантам почути православне розуміння ключових богословських істин з перших вуст.

Зустрівши гостей ректор семінарії Іван Володимирович, декан магістерської програми Олександр Васильович та старший пастор Петро Анатолійович провели екскурсію по навчальному закладу, ознайомивши студентів з навчальним процесом та бібліотекою.

Після обіду відбулася зустріч зі студентами в аудиторії. Вихованцями нашої духовної школи було висвітлено три з найбільш ключових богословських питань: «Що таке Спасіння і як воно відбувається?», «Як співвідносяться авторитет Писання і Передання?» та «Які істини найважливіше розуміти про Церкву?».

Зустріч відбулася у ході живого доброзичливого діалогу та дискусії.

На завершення декан магістерської програми КЄС Олександр Васильович Зігаленко та викладач предмету Діалог з православними Андрій Мурзін висловили слова подяки та подарували книги для бібліотеки Полтавської місіонерської духовної семінарії. У свою чергу владика Веніамін подякував за теплий прийом та надану можливість для майбутніх місіонерів розкрити основні богословські питання у православному їх розумінні та також подарував православну літературу для бібліотеки КЄС.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *