Свято Покрову Пресвятої Богородиці

14 жовтня 2020 року, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі міста Горішні Плавні.

Його Високопреосвященству співслужили віцеректор Преосвященніший Веніамін, єпископ Новосанжарский, благочинний Горишньоплавнівського округу протоієрей Георгій Граб, прессекретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, клірики собору та викладачі духовної школи у священному сані.

У цей день Свято-Миколаївський собор відзначає 26-ту річницю з дня його освячення Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром та святкує храмове свято Покровської церкви, яка знаходиться на другому поверсі Духовно-просвітницького центру при Свято-Миколаївському архієрейському подвір’ї. Більшість парафіян цього храму діти та молодь, вихованці недільної школи.

Піснеспіви Божественної літургії виконував мішаний студенський хор під керівництвом Олени Володимирівни Будим.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після запричастного вірша проповідував викладач ПМДС протоієрей Анатолій Боярчук.

Після закінчення богослужіння владика привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *