У Горішніх Плавнях відбувся показ документального фільму «Де ти, Адаме?»

17 жовтня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у кінотеатрі «Прем’єра» міста Горішні Плавні відбувся показ документального фільму Олександра Запорощенка та протодиякона Олександра Пліски «Де ти, Адаме?»

Переглянути цікавий та зворушливий фільм прийшли викладачі, студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії та парафіяни православних храмів міста.

Стрічка занурює глядача у життя братії одного з древніх монастирів Святої Гори Афон — Дохіар. Віддалене від мирської суєти та цивілізації, усамітнене чернече життя вражає насиченістю, адже воно сповнене виняткових реальних персонажів, дійсних «несвятих святих» – ось яким воно постає на екрані з-під нашарувань світських скороминущих пріоритетів.

Центральною фігурою картини став старець обителі, ігумен Григорій. Завдяки багатолітньому досвіду духовного керування, Господь наділив старця глибоким розумінням людської душі, яка прагне повернутись до стану, що був властивий людській природі Адама до гріхопадіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *