У ПМДС відбулось підсумкове засідання Вченої ради 20192020 навчального року

Сьогодні, 24 червня 2020 року, в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулось підсумкове засідання Вченої ради 2019/2020 навчального року. З благословення ректора Семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, засідання очолив віцеректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Розпочавши засідання з молитви єпископ Веніамін озвучив повідомлення щодо навчально-виховного процесу в духовній школі та шляхів його удосконалення.

Далі слухали інформацію секретаря Вченої ради протоієрея Сергія Антонюка стосовно студентів, які мають академзаборгованості та ухвалили попередити таких вихованців і надати їм можливість здати борги дистанційно до 24 серпня поточного року. У разі не здачі – будуть прийняті відповідні рішення згідно Положення щодо ліквідації академічних заборгованостей.

Члени Ради підвели підсумки минулого навчального року, затвердили календар навчального часу та святкових днів на 2020/2021 навчальний рік, розглянули запропоновані проректорами, деканами проекти навчально-виховної роботи у наступному навчальному році.

Під час засідання Вченої ради були встановлені дати проведення вступних екзаменів до Полтавської місіонерської духовної семінарії з 24 по 26 серпня 2020 року.

Також було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

На завершення владика віцеректор подякував членам Ради за виконану роботу, побажав гарного відпочинку впродовж літніх канікул та закликав дотримуватися карантинних заходів і рекомендацій МОЗ України для боротьби та недопущенню поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *