У вересні 2022 року у Києві відкриється найбільша в Україні православна школа

1 вересня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відкриється перша православна школа «Trinity» в Києві. Тут діти з православних сімей здобуватимуть фундаментальну базову освіту з 1 до 9 класу, а в перспективі – з 1 до 12 класу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт trinity.ua.

Школу започаткували ініціативні православні християни з благословення Предстоятеля УПЦ. Мета закладу – об’єднати методи класиків педагогіки, таких як К.Д. Ушинський, В.О. Сухомлинський, А.С. Макаренко, і новітні психолого-педагогічні технології, й водночас створити у школі комфортну сімейну атмосферу. Освітній комплекс складається зі школи, розташованої в Солом’янському районі Києва в окремій будівлі площею 5 000 кв. метрів, діючого православного дитячого садка та власного табору відпочинку під Києвом.

У новій школі вже оголосили набір педагогів молодших класів. Від вчителів вимагається володіння високими моральними якостями, крім того, вони мають розділяти цінності Православ’я.

«Trinity School увібрала найкращі традиції класичного світського та православного виховання, розвитку особистості дитини та її професійних компетенцій. Інтеграція такого підходу здійснюється на всіх етапах розвитку дитини: в початковій, базовій середній і спеціалізованій освіті», – йдеться у повідомленні школи.

Дізнатися усю докладну інформацію про роботу православної школи можна на сайті школи або на сторінці закладу в Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *