В Київських духовних школах пройшов круглий стіл, присвячений у 85-ій річниці з Дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира

Після закінчення Божественної літургії та заупокійної літії на могилі приснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана) у 85-ту річницю з Дня його народження, 23 листопада 2020 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії відбувся круглий стіл, присвячений спочилому Первосвятителю.

Захід очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Також у засіданні круглого столу взяли участь митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископ Баришівський Віктор; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр; голова Синодального відділу УПЦ «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик); професор КДА протоієрей Дмитрій Денисенко; старіший клірик Київської єпархії протоієрей Всеволод Рибчинський, а також представники медіа і культури.

Під час роботи круглого столу учасники поділились своїми спогадами про спочилого Первосвятителя. Захід висвітлювали журналісти центральних телеканалів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *