В УПЦ запущено онлайн-чат «Перші кроки» для духовно-психологічної підтримки молоді

Новий онлайн-чат у мессенджері Telegram — спільний проект Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань та Українського інституту пастирської психотерапії та діаналізу.

Розпочав роботу чат «Перші кроки», призначений для духовно-психологічної підтримки, інформування, навчання та допомоги підліткам і молодим людям — віком від 14 до 30 років — у формуванні активної життєвої позиції, вкоріненої в традиційній православній традиції і світогляді, вироблення навичок спілкування, подолання стресових ситуацій, здорової самооцінки, знаходження свого місця в життя, професійного самовизначення. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

 

Яскравим виразом концепції чату є слова блаженного Августина: «У головному — єдність, у другорядному — свобода, у всьому — любов».

Як зазначають у відділі, учасники чату спільно знайомляться з серйозними життєвими питаннями і прикладами пошуків відповідей на них, з різними точками зору і поглядами — духовними, філософськими, психологічними, життєвими; діляться думками і досвідом; навчаються і навчають. Вік учасників — від 14 до 30 років (водночас адміни «не проти участі й тих, хто старше, але серцем молодий»).

Керівник проекту — священник, психолог, психотерапевт протоієрей Тарасій Марченко. Керівник Українського інституту пастирської психотерапії та діаналізу, заступник керівника Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

Адміни чату — студенти і фахівці УІППД — священник, педагоги, психологи, журналісти.

Участь у чаті — відкрита й безкоштовна.

Вхід за посиланням: https://t.me/chatpervieshagi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *