В єпархіях Української Православної Церкви благословили учнів, студентів та викладачів на новий навчальний рік (фото)

29-30 серпня 2020 року в храмах усіх єпархій Української Православної Церкви після недільного богослужіння відбулися молебні для школярів, студентів, вчителів та викладачів перед початком нового навчального року. В деяких парафіях та монастирях діти взяли участь в Таїнстві Причастя, а також отримали подарунки. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби єпархій.

Традиційно, перед початком навчального року Церква молиться Господу Богу, Божій Матері та святим, щоб вони послали всім, хто навчається, дух мудрості й розуму, відкрив їм (школярам, студентам) розум, зробив їх серце здатним вмістити добре вчення.

Ніжинська єпархія

Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент після завершення Божественної літургії очолив молебень з благословенням на новий навчальний рік у Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина.

Сєверодонецька єпархія

В останню неділю літа звершили молебень на початок нового навчального року в храмах Сєверодонецької єпархії.

Молебень в Христо-Різдвяному кафедральному соборі м. Сєверодонецька. Молилися діти, батьки та викладачі — просили Божої допомоги та сил на майбутні труди.

Полтавська єпархія

Віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін звершив молебень для школярів у храмі блаженної Ксенії Петербурзької м. Горішні Плавні.

Молебень у Свято-Троїцькому храмі смт. Диканьки. 

Бориспільська єпархія

29 серпня в Спасо-Преображенському соборі було звершено Божественну Літургію, яку очолив благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець) в співслужінні братії монастиря. Перед початком Божественної Літургії прийняв сповідь дітей, а за Літургією вони причастились Святих Христових Таїн. 

Після завершення богослужіння було звершено молебень перед початком навчання. Благочинний монастиря від імені намісника архм. Софронія (Шинкаренка) привітав дітей з початком навчання, окропив їх святою водою та благословив їм подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *