Відбулося чергове засідання Вченої ради ПМДС

8 грудня 2021 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбулося чергове засідання Вченої ради. З благословення ректора Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, засідання очолив віцеректор Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін.

Засідання розпочалось з молитви. З вступним словом до присутніх звернувся владика Веніамін. Далі секретар Вченої ради протоієрей Сергій Антонюк зачитав список студентів, які мають академзаборгованості. Такі вихованці будуть попереджені, та їм буде надана можливість здати їх у відведений в календарному плані час. У разі не здачі – будуть прийняті відповідні рішення згідно Положення щодо ліквідації академічних заборгованостей.

Далі владика озвучив кандидатів на отримання в наступному семестрі стипендії імені святителя Димитрія Ростовського. Серед запропонованих обрали достойного.

З пропозиціями щодо запрошення в наступному семестрі лекторів та проведення богословської конференції, виступили декан богословсько-місіонерського факультету та завідувачі Іконописною школою та регентським відділенням.

Також членами ради було затверджено теми бакалаврських робіт богословсько-місіонерського факультету.

У ході засідання було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення, а також підведено підсумки закінчення навчального семестру.

Засідання завершилось спільною молитвою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *