Вихованці Черкаської православної гімназії виступили на сцені міського будинку культури з різдвяною виставою

16 січня 2023 р., з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, у Черкаському міському будинку культури ім. І. Кулика відбулася дитяча вистава, організована силами вихованців Черкаської православної гімназії. Перед початком заходу керуючий єпархією звернувся до глядачів із вітальним словом.

“Різдво Христове – це свято тепла, родинного затишку і тихої радості, яка вселяється в серця віруючих людей. Після пришестя Христа Спасителя змінився внутрішній світ людини. Кожен із нас отримав можливість у найбезпосередніший спосіб спілкуватися і з’єднуватися з Богом. Благодать церковних Таїнств освячує життя людини, яка увірувала в Христа і йде слідом за сяйвом віфлеємської зірки. Бажаю, щоб світло цієї зірки привело і нас до миру в наших серцях, у нашому народі, у нашій Церкві і до миру в усьому світі”, – побажав архієрей.

Потім, відбулася різдвяна вистава, поставлена за мотивами відомої християнської казки Г.Х.Андерсена “Снігова королева”. Під час вистави гімназисти розповіли дивовижну історію про те, як тендітна дівчинка Герда, маючи міцну віру в Бога і любов до свого брата Кая, вирушила звільняти його поранену душу від влади Снігової королеви. Юні артисти дали глядачам цінний урок про те, як благочестивий настрій душі людини може перемогти зло і розтопити навіть найхолодніше і найжорстокіше серце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *