ХХІ Всеукраїнська конференція Синодального молодіжного відділу УПЦ завершилася дводенним тренінгом від Одеської єпархії

У п’ятницю, 8 жовтня 2021 року, в селищі Лазурне на Херсонщині завершилася ХХІ Всеукраїнська конференція голів і співробітників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Майже 100 учасників з усіх регіонів України взяли участь у 5-денному форумі, який, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, ось уже 10 років проводиться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви.

Особливістю нинішньої конференції став дводенний семінар-тренінг із схематизації та систематизації роботи з молоддю на парафії, проведений молодіжним відділом Одеської єпархії. Одеська єпархія має напрацьований багаторічний досвід молодіжного служіння, і на його основі було підготовлено практичні поради та пропозиції, що продемонстрували високу ефективність та результативність.

Діяльність робочих груп, на які було розподілено всіх учасників конференції, забезпечила можливість кожному проаналізувати сильні та слабкі сторони своєї роботи, а результатом дводенного семінару стало напрацювання чітких та конкретних схем, як, із чого розпочинати взаємодію з молоддю на парафії та які при цьому можуть виникати проблеми та ризики.

Також під час конференції відбулася масштабна інтерактивна презентація православного скаутського руху та Міжнародної антинаркотичної асоціації «Живи!». Представники Полтавської єпархії поділилися цікавим досвідом реалізації незвичайного проекту — пастирських курсів для духовенства, які проводить перший заступник голови Синодального молодіжного відділу архімандрит Іоасаф (Перетятько). Відбулися круглий стіл «Священник і світська робота» під головуванням протоієрея Іоанна Тронька та відкрита зустріч Православного психологічного клубу на чолі з протоієреєм Тарасієм Марченком.

Завершився форум Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі с.Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Іона у співслужінні учасників конференції в священному сані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *