Єпископ Сильвестр взяв участь в урочистостях з нагоди початку навчального року в Київському інституті інтелектуальної власності та права

6 вересня 2021 року з нагоди початку навчального року та посвяти у першокурсники у Київському інституті інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» відбулися урочистості. До заходу з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія долучився ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

Участь у святкових заходах взяли: Міністр освіти і науки України С.М. Шкарлет, Президент Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» С.В. Ківалов, ректор Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» В.І. Фелик, представники влади та інші поважні гості.

Преосвященний владика звернувся до присутніх, а особливо до першокурсників, студентів та їх батьків з архіпастирськими настановами, передав вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та закликав на усіх Боже благословення.

Після офіційної частини Його Преосвященство разом з Сергієм Васильовичем та іншими поважними гостями оглянули хід будівництва храму на честь преподобного Сергія Радонезького при навчальному закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *