ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ НА РЕГЕНТСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСІОНЕРСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

Відділення регентів-псаломщиків Полтавської місіонерської духовної семінарії готує кваліфікованих церковнослужителів псаломщиків і регентів для Православної Церкви. На регентське відділення приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 16 років і чоловічої – від 17 років.

Термін стаціонарного навчання – 2 роки, заочного – 3 роки. Прийом документів проводиться в режимі онлайн до 24 серпня 2020 року.

Вступникам слід надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою: orth.mission.ua@gmail.com. Оригінали документів необхідно донести під час вступних іспитів.

Під час навчання студенти проходять богослужбову практику, набувають навики з Церковного уставу, регентської практики, криласного співу та читання церковнослов’янською мовою.

Студенти Семінарії приймають активну участь у соціальних, благодійних, просвітницьких проектах міста (співпраця з громадськими організаціями, проведення благодійних концертів, просвітницьких заходів та виставок).

У вільний від навчання та молитви час вихованці духовної школи мають можливість займатися спортом у спортивному та тренажерному залах, що діють у навчальному закладі.

Після закінчення випускники отримують диплом за спеціальністю “Регент церковного хору”.

Правила прийому (Укр.)

Правила прийома (Рус.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *