Засновника Черкаської православної гімназії висвятили у сан священника

У Неділю Торжества Православ’я висвятили у сан священника засновника першої Черкаської православної гімназії диякона Андрія Дегтяренка.

13 березня, у Неділю Торжества Православ’я, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій за Божественною літургією висвятив засновника першої Черкаської православної гімназії диякона Андрія Дегтяренка у сан священника. Про це пише єпархіальний сайт.

Андрій Дегтяренко багато зробив для розвитку православної освіти.

«Сьогодні на заміській базі гімназії добудовується новий навчальний корпус, організовано комплексний навчально-виховний процес, який органічно поєднаний із трудовим, спортивним, естетичним вихованням. У розпорядженні цього унікального закладу – невелика ферма, власний млин, ставок тощо, що дозволяє утримувати маленьких вихованців початкових класів на повноцінному якісному харчуванні, а це, у поєднанні з екологічно чистим довкіллям, створює всі необхідні умови для здорового образу. життя. Є навіть власна конеферма, яка дозволяє займатися іпотерапією – лікуванням хвороб опорно-рухового апарату завдяки їзді на конях», – повідомляє ресурс.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії УПЦ зазначив, що митрополит Феодосій затвердив ескізний проект храму Нерукотворного образу Господа нашого Ісуса Христа при першій Черкаській православній гімназії та дав благословення на будівництво нового храму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *